F1 z transmisjami w TVP?

Transmisje wyścigów Formuły 1 w TVP Sport, a w razie sukcesów Roberta Kubicy także na kanałach TVP1 i TVP2? Zdaniem portalu WirtualneMedia to możliwe.

Telewizja Polska ma prowadzić rozmowy na ten temat z Polsatem, właścicielem Eleven Sports a co za tym idzie także praw do pokazywania rywalizacji w Formule 1 w Polsce.

TVP chce pokazywać rywalizację na antenie tematycznego kanału TVP Sport. Niewyklucza także transmisji na kanałach TVP 1 i TVP 2, te jednak maja być uzależnione od wyników Roberta Kubicy.

Niestety, wiele wskazuje na to, że Polak bardziej niż na walce o transmisje telewizyjne będzie musiał skupić się na współpracy z inżynierami zespołu ROKiT Williams Racing. Przypomnijmy, że Brytyjczycy wciąż nieukończyli budowy samochodu na sezon 2019, przez co zabrakło ich podczas pierwszego dnia przedsezonowych testów w Barcelonie. Kubica i spółka w padoku spędza także dzisiejszy dzień, oczekując na dobre wieści z Grove i transport bolidu FW42 do Barcelony. Jeśli tym razem wszystko pójdzie zgodnie z planem, polski kierowca powinien wyjechać na tor w środowe popołudnie.

Komentarze
Podziel się ze znajomymi: